Skip to content

SM-kisat ja Helmi Cup Kempeleessä 4.-5.2.2023!

Kuuman kisakauden 2023 aloittaa mustien vöiden SM-kisat ja värivöiden Helmi Cup 4.-5.2.2023 naapuriseura Taekwon-Do Akatemian ja SITF:n järjestämänä Kempeleessä! Näihin kisoihin lähdetään meidänkin seurasta isolla porukalla ja yhteisellä kisabussilla. Viimeinen ilmoittautumispäivä torniolaisittain on perjantaina 20.1.2023!

Kisasarjoja löytyy vauvasta vaariin ja vyöarvoille laidasta laitaan. Kisasivuston ja kisakutsun löydät klikkaamalla tästä! Kisasivusto kannattaa ottaa seurantaan varsinkin kisojen aikana, koska sinne päivittyy reaaliajassa kisasarjojen kulku ja tulokset.

Kisasäännöt löydät osoitteesta: https://taekwon-do.fi/kilpailutoiminta/kilpailusaannot/.

Kisareissun infon löydät seuran jäsenrekisteri myclubista!

Läheppä sieki mukkaan vuoden huikeimmalle kisareissulle! Ilmoittautuminen on jo auki seuran jäsenrekisterissä!